iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

dr Marek Wojciechowski - psycholog

Marek Wojciechowski, dr filozofii, psycholog biznesu. Od kilkunastu lat zajmuje się problematyką kreowania relacji. Jako top manager zarządzał procesami sprzedaży w dużym wydawnictwie prasowym, kilku bankach, firmie logistycznej. Szefował departamentowi audytu francuskiej sieci sprzedaży.

Realizuje projekty szkoleniowe i consultingowe wg autorskich metod wywodzących się z behawioralnego nurtu psychologii sprzedaży. Obecnie zarządza firmą consultingową McLaren & Wess Consulting.

Absolvent elitarnego IESE Business School Barcelona, stypendysta Brookings Institution, wykładowca PENN University. Od ponad 3 lat prowadzi jeden z najlepszych blogów biznesowych w polskim internecie. Prywatnie - znawca, kolekcjoner i miłośnik szwajcarskich zegarków. Prawdziwego dowodu na istnienie Deus ex machina :)

Na pytanie dlaczego szkoli - odpowiada:

- Sukces jest wynikiem właściwych decyzji. Absolutnie zgadzam się z tym stwierdzeniem Eurypidesa dlatego poprzez prowadzenie szkoleń i konsultacji staram się w najlepszy, bo praktyczny sposób pomagać ludziom w podejmowaniu właściwych decyzji. Szkolenia są dla mnie okazją do efektywnego dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, znajomością rzeczy. Dzięki temu spełniam się jako człowiek. To dla mnie najważniejsze. To moja misja.